قیمت فیلر بینی در سال 1401 چقدر است؟
قیمت فیلر بینی چقدر است
تزریق فیلر مقالات سمیرا قابلی 0 نظر کاربران 2 مهر ماه 1401

قیمت فیلر بینی در سال 1401 چقدر است؟

آیا می دانید اصلاح فرم بینی بدون عمل جراحی تنها در 15 دقیقه امکان پذیر است؟ بله با تزریق فیلر بینی! آیا می دانید فیلر بینی چیست؟ از قیمت فیلر بینی و عوامل تاثیرگذار بر این هزینه چه می دانید؟ ما در این صفحه از کلینیک زیبایی قوی سفید قصد داریم درباره هزینه فیلر بینی 1401 و عوامل تاثیرگذار بر آن صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید.

فیلر بینی چیست؟

اصلاح فرم بینی با عمل جراحی و همچنین تزریق فیلر امکان پذیر است. اما فیلر بینی چیست؟ در این روش زیبایی دکتر زیبایی از ژل های معتبر برای اصلاح فرم و نواقص بینی استفاده می کند. شایان ذکر است که است قیمت فیلر بینی بر اساس نوع فیلتر انتخابی می تواند متفاوت باشد.

هزینه تزریق فیلر بینی چقدر است؟

انواع برندهای مورد استفاده در کلینیک قوی سفید برای اصلاح فرم بینی عبارتند از آلیاکسین، ژورنیل، بلوترو، نورامیس و ژل رووفیل است که تماما دارای مجوزهای بهداشت و تاییدیه اروپا می باشند.

برند فیلرقیمت فیلر بینی
فیلر آلیاکسین6.000.0000
فیلر رووفیل4.500.000

متاسفانه امروزه برخی از مراکز با شعار تزریق فیلر بینی ارزان از برندهای چینی و نامعتبر استفاده می کنند که به هیچ عنوان متخصصین استفاده از این نوع فیلرها را توصیه نمی کنند؛ چرا که ممکن است عوارض خطرناک تزریق فیلر بینی گریبان گیر افراد شود.

بازه قیمت تزریق فیلر بینی در کلینیک قوی سفید حدود 4.500.000 تومان تا 6.500.0000 تومان است که البته در این مرکز یک ماه پس از تزریق اولیه یک ترمیم رایگان نیز انجام می شود.

 ماندگاری فیلر بینی حدود یک سال است که در صورت تمدید 3 الی 4 باره به فاصله یک سال ماندگاری آن تقریبا دائمی خواهد بود و هزینه تزریق سالیان بعد از سال های اولیه کمتر خواهد بود.

عوامل تاثیرگذار در قیمت فیلر بینی

عوامل بسیار زیادی تعیین کننده هزینه ی تزریق فیلر بینی هستند که از جمله اصلی ترین آنها عبارتند از:

 • یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت تزریق ژل بینی نوع و برند فیلر مورد استفاده است. مسلما هر چه ژل استفاده شده مرغوب تر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • نواقص و مشکلات بینی شخص نیز در هزینه ژل بینی تاثیرگذار است. برای مثال قیمت فیلر بینی استخوانی با هزینه فیلر بینی گوشتی فرق دارد؛ چرا که حجم ژل مورد استفاده برای رفع هر یک از نواقص می تواند متفاوت باشد. طبیعتا هر چه بخش های خالی و تورفتگی بینی بیشتر باشد مقدار ژل مصرفی و هزینه ژل بینی نیز بیشتر خواهد شد.
 • تکنیک درست تزریق فیلر بینی نیز در هزینه آن موثر است. در گذشته بسیاری از پزشکان از بوتاکس و نخ برای لیفت بینی استفاده می کردند اما در حال حاضر تمام پزشکان حاذق در سراسر جهان از فیلر برای رفع نواقص بینی استفاده می کنند.

چه افرادی می توانند تزریق فیلر بینی انجام دهند؟

افراد با شرایط زیر کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر بینی هستند:

 • افرادی که نواقصی مثل ناصافی یا تورفتگی در بینی خود دارند.
 • افرادی که قوز بینی دارند.
 • افرادی که پل بینی طبیعی ندارند.
 • افرادی که نوک بینی افتاده ای دارند.
 • افرادی که بینی نامتقارنی دارند.
 • افرادی که قبلا عمل زیبایی بینی انجام داده اند اما از فرم بینی خود رضایت ندارند می توانند با تزریق فیلر به فرم دلخواه خود برسند.

مشاوره رایگان تزریق فیلر بینی

برای اطلاع از هزینه دقیق فیلر بینی برای شخص شما همین حالا از یکی از پل های ارتباطی زیر مشاوره رایگان از پزشکان مجموعه ما دریافت کنید.

نکته: در صورتی مشکلات بینی شما بسیار شدید باشد ممکن است با تزریق فیلر امکان اصلاح آن وجود نداشته باشد و حتما باید عمل رینوپلاستی انجام دهید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل بینی

در صورتی که پزشک تشخیص دهد که شما کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر هستید می بایست اقداماتی را قبل و بعد از انجام این تزریق انجام دهید که این اقدامات عبارتند از:

مراقبت های قبل از تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی یک روش غیرتهاجمی و کاملا ایمن است که در یک جلسه قابل انجام است. اما اصولا توصیه می شود که افراد حداقل از دو هفته قبل از تزریق ژل از مصرفی برخی داروها و مکمل ها مانند آسپرین، ایبوپروفن، کندرویتین، قهوه و … خودداری کنند.

مراقبت بعد از فیلر بینی

تزریق فیلر بینی تنها در چند دقیقه انجام می شود و پس از آن می توانید به زندگی عادی و فعالیت های روزمره خود بازگردید. اما نیاز است که در روزهای اولیه یک سری نکات را رعایت کنید که این نکات عبارتند از:

 • تا یک روز پس از تزریق از خاراندن، فشار و مالش ناحیه تزریق شده خودداری کنید.
 • تا قبل از رفع شدن آثار تزریق مانند قرمزی و تورم از رفتن به استخر، سونا یا جکوزی خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از کبودی پس از تزریق فیلر بینی می توانید در شش ساعت اول از کمپرس یخ استفاده کنید.

مزایای فیلر بینی چیست؟

از جمله مزایای تزریق فیلر به بینی عبارتند از:

 • هزینه تزریق فیلر بینی به نسبت هزینه عمل بینی بسیار کم یا حتی ناچیز است.
 • این تزریق نیاز به بیهوشی ندارد.
 • دوره نقاهت و درد خاصی ندارد.
 • هیچ گونه عارضه ای ندارد.

سوالات متداول درباره قیمت فیلر بینی

آیا هزینه ی تزریق فیلر بینی را بیمه پرداخت می کند؟

به دلیل اینکه اصلاح فرم بینی با جراحی یا تزریق فیلر نوعی عمل زیبایی محسوب می شود؛ به همین دلیل هیچ یک از شرکت های بیمه هزینه ای بابت آن پرداخت نمی کنند.

عوارض فیلر بینی چیست؟

از جمله عوارض فیلر بینی تورم و کبودی در محل تزریق است که پس از مدتی به طور کامل رفع می شود.

چگونه ماندگاری فیلر بینی را افزایش دهیم؟

برای افزایش ماندگاری فیلر بینی از یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید، در معرض نور خورشید بدون ضد آفتاب قرار نگیرید و نکات مراقبتی پوست را فراموش نکنید.

این پست برایتان چقدر مفید بود؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیازات / 5. تعداد امتیازات

تاکنون امیازی ثبت نشده است شما اولین امتیاز را ثبت کنید

نظر بدهید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.