قیمت فیلر بینی در سال 1402 چقدر است؟
تزریق فیلر و بوتاکس مقالات سمیرا قابلی 0 نظر کاربران 12 مهر ماه 1402

قیمت فیلر بینی در سال 1402 چقدر است؟

آیا می دانید اصلاح فرم بینی بدون عمل جراحی تنها در 15 دقیقه امکان پذیر است؟ بله با تزریق فیلر بینی! آیا می دانید فیلر بینی چیست؟ از قیمت فیلر بینی و عوامل تاثیرگذار بر هزینه آن چه می دانید؟ ما در این صفحه از کلینیک زیبایی قوی سفید قصد داریم درباره هزینه فیلر بینی در سال 1402 و عوامل تاثیرگذار بر آن صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید.

🎯 تزریق فیلر بینی با تخفیف و شرایط ویژه! (فرصت محدود)

فیلر بینی چیست؟

اصلاح فرم بینی با عمل جراحی و همچنین تزریق فیلر امکان پذیر است. اما فیلر بینی چیست؟ در این روش زیبایی بهترین دکتر برای فیلر بینی از ژل های معتبر برای اصلاح فرم و نواقص بینی استفاده می کند. شایان ذکر است که است قیمت تزریق فیلر بینی بر اساس نوع فیلر انتخابی می تواند متفاوت باشد.

قیمت فیلر بینی 1402 در کلینیک قوی سفید چقدر است؟

هزینه فیلر بینی در سال 1402 از 3.000.000 تا 7.000.000 تومان است که طبیعتا هرچه مارک فیلر معتبرتر باشد و میزان حجم تزریقی بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

انواع برندهای مورد استفاده در کلینیک زیبایی قوی سفید برای اصلاح فرم بینی شامل فیلر آلیاکسین، ژورنیل، بلوترو، نورامیس، ژل رووفیل و ژل پرفکتا است که تماما دارای مجوزهای بهداشت و تاییدیه اروپا می باشند. شایان ذکر است که در این مرکز یک ماه پس از تزریق اولیه یک ترمیم رایگان نیز انجام می شود.

متاسفانه امروزه برخی از مراکز با شعار تزریق فیلر بینی ارزان از برندهای چینی و نامعتبر استفاده می کنند که به هیچ عنوان متخصصین استفاده از این نوع فیلرها را توصیه نمی کنند؛ چرا که ممکن است عوارض خطرناک تزریق فیلر بینی گریبان گیر افراد شود.

عکس قبل و بعد تزریق فیلر بینی

در این بخش می توانید تعدادی از نمونه کارهای فیلر بینی که در کلینیک قوی سفید با استفاده از بهترین برند فیلر بینی انجام شده است را ببینید:

عوامل تاثیرگذار در قیمت فیلر بینی

عوامل بسیار زیادی تعیین کننده هزینه تزریق فیلر بینی هستند که از جمله اصلی ترین آنها عبارتند از:

برند فیلر بینی

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت تزریق ژل بینی نوع و برند فیلر بینی مورد استفاده است. مسلما هر چه ژل استفاده شده مرغوب تر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. در بهترین مراکز زیبایی تنها از بهترین برندهای فیلر بینی برای دستیابی به بهترین نتایج با کمترین عوارض فیلر بینی استفاده می شود.

میزان و نوع نواقص بینی

نواقص و مشکلات بینی شخص نیز در هزینه ژل بینی تاثیرگذار است. برای مثال قیمت فیلر بینی استخوانی با هزینه فیلر بینی گوشتی فرق دارد؛ چرا که حجم ژل مورد استفاده برای رفع هر یک از نواقص می تواند متفاوت باشد. طبیعتا هر چه بخش های خالی و تورفتگی بینی بیشتر باشد مقدار ژل مصرفی و هزینه ژل بینی نیز بیشتر خواهد شد.

موقعیت مکانی کلینیک زیبایی

علاوه بر این دو مورد گفته شده هزینه فیلر بینی به کلینیکی که انتخاب می کنید و تخصص و مهارت پزشک هم بستگی دارد. برای مثال قطعا زمانی که شما به بهترین کلینیک زیبایی در قیطریه مراجعه می کنید باید توقع درخواست هزینه بیشتر به نسبت یک کلینیک زیبایی در مرکز یا جنوب تهران داشته باشید.

شایان ذکر است که تکنیک درست تزریق فیلر بینی نیز در هزینه آن موثر است. در گذشته بسیاری از پزشکان از بوتاکس و نخ برای لیفت بینی استفاده می کردند اما در حال حاضر تمام پزشکان حاذق در سراسر جهان از فیلر برای رفع نواقص بینی استفاده می کنند.

بهترین برند فیلر بینی کدام است؟

انواع برندهای معتبر فیلر بینی که مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا هستند و بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند عبارتند از ژل آلیاکسین، پرفکتا، ژورنیل، بلوترو، نورامیس، ژل رووفیل و … اما اگر از میان این برندها به دنبال بهترین برند فیلر بینی هستید ژل پرفکتا و آلیاکسین یکی از گران ترین و البته بهترین فیلرهای بینی هستند که بدون بروز هیچ گونه عارضه ای شما را به نتیجه دلخواه می رسانند.

🎯 تزریق فیلر بینی با بهترین برندهای روز دنیا با تخفیف و شرایط ویژه! (فرصت محدود)

فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است؟

افراد با شرایط زیر کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر بینی هستند:

 • افرادی که نواقصی مثل ناصافی یا تورفتگی در بینی خود دارند.
 • افرادی که قوز بینی دارند.
 • افرادی که پل بینی طبیعی ندارند.
 • افرادی که نوک بینی افتاده ای دارند.
 • افرادی که بینی نامتقارنی دارند.
 • افرادی که قبلا عمل زیبایی بینی انجام داده اند اما از فرم بینی خود رضایت ندارند می توانند با تزریق فیلر به فرم دلخواه خود برسند.

نکته: در صورتی که مشکلات بینی شما بسیار شدید باشد ممکن است با تزریق فیلر امکان اصلاح آن وجود نداشته باشد و حتما باید عمل رینوپلاستی انجام دهید.

بیشتر بخوانید: رفع قوز بینی

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل بینی

در صورتی که پزشک تشخیص دهد که شما کاندیدای مناسب برای تزریق فیلر بینی هستید می بایست اقداماتی را قبل و بعد از انجام این تزریق انجام دهید که این اقدامات عبارتند از:

مراقبت های قبل از تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی یک روش غیرتهاجمی و کاملا ایمن است که در یک جلسه قابل انجام است. اما اصولا توصیه می شود که افراد حداقل از دو هفته قبل از تزریق ژل از مصرفی برخی داروها و مکمل ها مانند آسپرین، ایبوپروفن، کندرویتین، قهوه و … خودداری کنند.

مراقبت بعد از فیلر بینی

تزریق فیلر بینی تنها در چند دقیقه انجام می شود و پس از آن می توانید به زندگی عادی و فعالیت های روزمره خود بازگردید. اما نیاز است که در روزهای اولیه یک سری نکات را رعایت کنید که این نکات عبارتند از:

 • تا یک روز پس از تزریق از خاراندن، فشار و مالش ناحیه تزریق شده خودداری کنید.
 • تا قبل از رفع شدن آثار تزریق مانند قرمزی و تورم از رفتن به استخر، سونا یا جکوزی خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از کبودی پس از تزریق فیلر بینی می توانید در شش ساعت اول از کمپرس یخ استفاده کنید.

عوارض فیلر بینی چیست؟

در صورتی که تزریق فیلر بینی توسط یک پزشک متبحر انجام شود و از فیلرهای معتبر برای این کار استفاده شود؛ تقریبا می توان گفت که فیلر بینی یک روش اصلاح فرم بینی بدون عارضه است. البته از عوارض جانبی فیلر بینی که موقتی هستند نمی توان غافل شد که شامل تورم، کبودی و خونریزی جزئی است که حداکثر طی چند روز به طور کامل از بین می رود.

مزایای فیلر بینی چیست؟

از جمله مزایای تزریق فیلر به بینی عبارتند از:

 • هزینه تزریق فیلر بینی در مقایسه با هزینه عمل بینی بسیار کم یا حتی ناچیز است.
 • این تزریق نیاز به بیهوشی ندارد.
 • دوره نقاهت و درد خاصی ندارد.
 • هیچ گونه عارضه ای ندارد.

سوالات متداول قیمت فیلر بینی

آیا هزینه تزریق فیلر بینی را بیمه پرداخت می کند؟

به دلیل اینکه اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر نوعی عمل زیبایی محسوب می شود بنابراین تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

عوارض فیلر بینی چیست؟

تورم و کبودی در محل تزریق از جمله عوارض فیلر بینی می باشد البته در صورت انتقال فیلر به سایر نواحی صورت احتمال حالت تهوع نیز وجود دارد.

ماندگاری فیلر بینی چقدر است؟

ماندگاری فیلر بینی حدود یک سال است که در صورت تمدید 3 الی 4 باره به فاصله یک سال ماندگاری آن تقریبا دائمی خواهد بود و هزینه تزریق سالیان بعد از سال های اولیه کمتر خواهد بود.

این پست برایتان چقدر مفید بود؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیازات / 5. تعداد امتیازات

تاکنون امیازی ثبت نشده است شما اولین امتیاز را ثبت کنید

نظر بدهید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.