قیمت فیلر بینی در سال 1401 چقدر است؟
تزریق فیلر و بوتاکس مقالات سمیرا قابلی 0 نظر کاربران 5 آذر ماه 1401

قیمت فیلر بینی در سال 1401 چقدر است؟

آیا می دانید اصلاح فرم بینی بدون عمل جراحی تنها در 15 دقیقه امکان پذیر است؟ بله با تزریق فیلر بینی! آیا می دانید فیلر بینی چیست؟ از قیمت فیلر بینی و عوامل تاثیرگذار بر این هزینه چه می دانید؟ ما در این صفحه از کلینیک زیبایی قوی سفید قصد داریم درباره هزینه فیلر بینی در سال 1401 و عوامل تاثیرگذار بر آن صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید.

فیلر بینی چیست؟

اصلاح فرم بینی با عمل جراحی و همچنین تزریق فیلر امکان پذیر است. اما فیلر بینی چیست؟ در این روش زیبایی دکتر زیبایی از ژل های معتبر برای اصلاح فرم و نواقص بینی استفاده می کند. شایان ذکر است که است قیمت فیلر بینی بر اساس نوع فیلتر انتخابی می تواند متفاوت باشد.

هزینه فیلر بینی 1401 چقدر است؟

هزینه ی تزریق فیلر بینی در سال 1401 از 1.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان است که طبیعتا هر مارک فیلر معتبرتر باشد هزینه آن نیز بیشتر است.

انواع برندهای مورد استفاده در کلینیک قوی سفید برای اصلاح فرم بینی عبارتند از آلیاکسین، ژورنیل، بلوترو، نورامیس و ژل رووفیل است که تماما دارای مجوزهای بهداشت و تاییدیه اروپا می باشند. شایان ذکر است که در این مرکز یک ماه پس از تزریق اولیه یک ترمیم رایگان نیز انجام می شود.

متاسفانه امروزه برخی از مراکز با شعار تزریق فیلر بینی ارزان از برندهای چینی و نامعتبر استفاده می کنند که به هیچ عنوان متخصصین استفاده از این نوع فیلرها را توصیه نمی کنند؛ چرا که ممکن است عوارض خطرناک تزریق فیلر بینی گریبان گیر افراد شود.

 ماندگاری فیلر بینی حدود یک سال است که در صورت تمدید 3 الی 4 باره به فاصله یک سال ماندگاری آن تقریبا دائمی خواهد بود و هزینه تزریق سالیان بعد از سال های اولیه کمتر خواهد بود.

👋 رزرو نوبت آنلاین فیلر بینی

برای اصلاح فرم بینی به کمک فیلرهای استاندارد در کلینیک قوی سفید، فرم زیر را پر کنید. ما خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت. 😊

landing contact form

عوامل تاثیرگذار در قیمت فیلر بینی

عوامل بسیار زیادی تعیین کننده هزینه تزریق فیلر بینی هستند که از جمله اصلی ترین آنها عبارتند از:

 • یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت تزریق ژل بینی نوع و برند فیلر مورد استفاده است. مسلما هر چه ژل استفاده شده مرغوب تر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • نواقص و مشکلات بینی شخص نیز در هزینه ژل بینی تاثیرگذار است. برای مثال قیمت فیلر بینی استخوانی با هزینه فیلر بینی گوشتی فرق دارد؛ چرا که حجم ژل مورد استفاده برای رفع هر یک از نواقص می تواند متفاوت باشد. طبیعتا هر چه بخش های خالی و تورفتگی بینی بیشتر باشد مقدار ژل مصرفی و هزینه ژل بینی نیز بیشتر خواهد شد.
 • تکنیک درست تزریق فیلر بینی نیز در هزینه آن موثر است. در گذشته بسیاری از پزشکان از بوتاکس و نخ برای لیفت بینی استفاده می کردند اما در حال حاضر تمام پزشکان حاذق در سراسر جهان از فیلر برای رفع نواقص بینی استفاده می کنند.

چه افرادی می توانند تزریق فیلر بینی انجام دهند؟

افراد با شرایط زیر کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر بینی هستند:

 • افرادی که نواقصی مثل ناصافی یا تورفتگی در بینی خود دارند.
 • افرادی که قوز بینی دارند.
 • افرادی که پل بینی طبیعی ندارند.
 • افرادی که نوک بینی افتاده ای دارند.
 • افرادی که بینی نامتقارنی دارند.
 • افرادی که قبلا عمل زیبایی بینی انجام داده اند اما از فرم بینی خود رضایت ندارند می توانند با تزریق فیلر به فرم دلخواه خود برسند.

مشاوره رایگان تزریق فیلر بینی

برای اطلاع از هزینه دقیق فیلر بینی برای شخص شما همین حالا از یکی از پل های ارتباطی زیر مشاوره رایگان از پزشکان مجموعه ما دریافت کنید.

نکته: در صورتی مشکلات بینی شما بسیار شدید باشد ممکن است با تزریق فیلر امکان اصلاح آن وجود نداشته باشد و حتما باید عمل رینوپلاستی انجام دهید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل بینی

در صورتی که پزشک تشخیص دهد که شما کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر هستید می بایست اقداماتی را قبل و بعد از انجام این تزریق انجام دهید که این اقدامات عبارتند از:

مراقبت های قبل از تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی یک روش غیرتهاجمی و کاملا ایمن است که در یک جلسه قابل انجام است. اما اصولا توصیه می شود که افراد حداقل از دو هفته قبل از تزریق ژل از مصرفی برخی داروها و مکمل ها مانند آسپرین، ایبوپروفن، کندرویتین، قهوه و … خودداری کنند.

مراقبت بعد از فیلر بینی

تزریق فیلر بینی تنها در چند دقیقه انجام می شود و پس از آن می توانید به زندگی عادی و فعالیت های روزمره خود بازگردید. اما نیاز است که در روزهای اولیه یک سری نکات را رعایت کنید که این نکات عبارتند از:

 • تا یک روز پس از تزریق از خاراندن، فشار و مالش ناحیه تزریق شده خودداری کنید.
 • تا قبل از رفع شدن آثار تزریق مانند قرمزی و تورم از رفتن به استخر، سونا یا جکوزی خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از کبودی پس از تزریق فیلر بینی می توانید در شش ساعت اول از کمپرس یخ استفاده کنید.

مزایای فیلر بینی چیست؟

از جمله مزایای تزریق فیلر به بینی عبارتند از:

 • هزینه تزریق فیلر بینی در مقایسه با هزینه عمل بینی بسیار کم یا حتی ناچیز است.
 • این تزریق نیاز به بیهوشی ندارد.
 • دوره نقاهت و درد خاصی ندارد.
 • هیچ گونه عارضه ای ندارد.

سوالات متداول هزینه فیلر بینی 1401

آیا هزینه تزریق فیلر بینی را بیمه پرداخت می کند؟

به دلیل اینکه اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر نوعی عمل زیبایی محسوب می شود بنابراین تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

عوارض فیلر بینی چیست؟

تورم و کبودی در محل تزریق از جمله عوارض فیلر بینی می باشد البته در صورت انتقال فیلر به سایر نواحی صورت احتمال حالت تهوع نیز وجود دارد.

نظر بدهید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.